Duben

Hurá začal duben a my jsme konečně zase ve škole. Při testech na Covid 19, které musíme 2x týdně provádět, nás podporuje paní učitelka z nemocnice s Péťou a Petruškou. Děkujeme. Užíváme si společné chvíle a také sluníčka, chodíme na dlouhé procházky do parku a do polí. Procvičujeme, učíme se nové a opakujeme to co už umíme. Je nám spolu moc dobře. Užili jsme si i poslední den v dubnu, proměnili jsme se v čaroděje, kouzlili jsme a měnili kostýmy. Bylo to fajn a domů jsme si nesli fotky na památku.

Bc. Dagmar Filipová

tn_obrazek_12571.png